Ти тут
Головна > Огляди > Блок живлення Seasonic M12II-520 Bronze Evo Edition

Блок живлення Seasonic M12II-520 Bronze Evo Edition

Останнім часом ми часто приділяли увагу блокам живлення з топових серій Seasonic X і Seasonic Platinum. Однак в арсеналі компанії Sea Sonic Electronics можна зустріти й більш дешеві рішення, які в першу чергу орієнтовані на масового користувача. До таких, наприклад, належить модель Seasonic M12II-520 Bronze Evo Edition (Seasonic SS-520GM2) потужністю 520 Вт. Її примітною особливістю є використання повністю модульної системи кабелів і тихохідного вентилятора. Іншими словами, вона має ті споживчі якості, яких так не вистачає багатьом блокам живлення із середнього цінового сегменту.

01_seasonic_ss-520gm2

Після детального ознайомлення з блоком живлення Seasonic M12II-520 Bronze Evo Edition (Seasonic SS-520GM2), можемо вже з повною впевненістю стверджувати, що пристрої з логотипом Seasonic Bronze Evo Edition за сукупністю всіх параметрів дійсно є одними з кращих в середньому ціновому сегменті. Особливо це стосується молодшої моделі. Володіючи номінальною потужністю в 520 Вт, вона легко впорається з продуктивною конфігурацією на основі однієї відеокарти будь-якого рівня. Причому на виході ви отримаєте невеликі відхилення напруги живлення, низький рівень пульсацій на всіх лініях і порівняно високе значення ККД. Важливо відзначити, що всього цього виробникові вдалося домогтися, використовуючи прості і дешеві технології (звичайний прямоходовой перетворювач і діодні збірки для випрямлення напруги). Ключовими моментами тут стали вибір якісних компонентів і хороший розрахунок роботи всіх вузлів на етапі проектування блоку живлення. Саме завдяки цьому модель Seasonic M12II-520 Bronze Evo Edition так легко справляється з перевантаженнями аж до 635 Вт – недосяжні значення для більшості конкурентних рішень.

Однак високі електротехнічні показники – не єдина сильна сторона Seasonic SS-520GM2. Не менш добре в компанії Sea Sonic Electronics попрацювали і над його споживчими якостями. В першу чергу це, звичайно ж, стосується конфігурації вихідних кабелів, яка тут носить повністю модульний характер. Відмінні враження залишила і система охолодження на основі 120-мм вентилятора з FDB-підшипником, яка без проблем справляється зі своїм завданням, залишаючись при цьому практично нечутній на всьому діапазоні навантажень.

З такими характеристиками даний блок живлення однозначно є лідером в своєму класі. Більш того, його також можна розглядати і в якості альтернативи для недорогих «золотих» пристроїв. Програючи трохи в ККД, Seasonic M12II-520 Bronze Evo Edition впевнено обійде їх за сукупністю інших параметрів.

Переваги:

 • порівняно високий ККД (83 – 88,5%; відповідність стандарту 80 PLUS Bronze);
 • великий запас по потужності (до + 22%);
 • висока енергоефективність при низьких навантаженнях;
 • якісна елементна база;
 • повністю модульна система кабелів;
 • використання довгих плоских кабелів полегшує їх укладання;
 • наявність двох 6 + 2-контактних роз’ємів PCIe для додаткового живлення відеокарт;
 • хорошее состояние вихідних напруг і низькі пульсації на всіх лініях живлення;
 • низьке енергоспоживання в сплячому режимі і в вимкненому стані комп’ютера;
 • можливість роботи в широкому діапазоні мережевої напруги;
 • ефективна система охолодження;
 • тиха робота вентилятора на всьому діапазоні навантажень;
 • 5 років гарантії.

Дякуємо авторові за огляд!

З повним оглядом і результатами тестування блоку живлення Seasonic M12II -520 Bronze Evo Edition (Seasonic SS-520GM2) можна ознайомитися на http://ua.gecid.com/power/seasonic_m12ii-520_bronze_evo_edition_ss-520gm2_2015/

Залишити відповідь

Top