Ти тут
Головна > Новини > Kama Connect Plus — універсальний засіб для підключення накопичувачів до порту USB

Kama Connect Plus — універсальний засіб для підключення накопичувачів до порту USB

Японська компанія Scythe, відома системами охолоджування і комп’ютерними аксесуарами, випустила модернізовану версію адаптера Kama Connect, що забезпечує підключення до ПК вінчестерів, оптичних приводів і SSD.

Пристрій, показаний на знімках, отримав назву Kama Connect Plus (номер по каталогу — SCUPS-3000). Крім основної функції, воно виконує завдання картовода і дозволяє додати в конфігурацію ПК ще два порти USB. Габарити виробу рівні 62 x 101 x 30 мм.

Об’єднання декількох пристроїв «під одним дахом» дозволяє зменшити кількість тротів і раціонально використовувати місце на робочому столі. Серед інших, список  форматів карток, які підтримуються пристроєм, включає SD, SDHC і MMC, Memory Stick PRO, Memory Stick Duo і Memory Stick PRO Duo, Compact Flash Type I і II. До портів USB можна підключати зовнішні вінчестери і USB-накопичувачі на основі флеш-пам’яті. Проте основною функцією Kama Connect Plus залишається підключення до ПК накопичувачів тіпорозміру 2,5 дюйма, 3,5 дюйма або 5,25 дюйма з інтерфейсом SATA або IDE. Живлення накопичувачів з інтерфейсом IDE забезпечує спеціальний кабель-адаптер, що входить в комплект постачання.

Передбачено одночасне підключення одного пристрою з інтерфейсом SATA і одного — з інтерфейсом IDE. Максимальний підтримуваний об’єм HDD рівний 2 ТБ. Що стосується оптичних накопичувачів, до Kama Connect Plus можна підключати як приводи CD і DVD, так і пристрої з підтримкою Blu-ray. Для обміну з ПК використовується інтерфейс USB 2.0.

Рекомендована виробником роздрібна ціна SCUPS-3000 сягає $39,95.

Джерело: Scythe

Залишити відповідь

Top