Ти тут
Головна > Огляди > Огляд зовнішнього жорсткого диска Transcend StoreJet 25MС TS1TSJ25MC (1 Тбайт, USB Type-C)

Огляд зовнішнього жорсткого диска Transcend StoreJet 25MС TS1TSJ25MC (1 Тбайт, USB Type-C)

Тим, хто хоче йти в ногу з часом, виробники пропонують все найновіші технології. За останній рік, популярність набирають нові інтерфейси передачі даних для різних типів пристроїв. А це відповідно і нові роз’єми для підключення цих самих пристроїв. Зовнішні накопичувачі даних також отримали високошвидкісний інтерфейс USB 3.1, для якого був створений і компактний роз’єм під назвою Type-C, який набагато зручніше в плані використання самим користувачем, а також займає набагато менше місця, наприклад, в ноутбуці, що дозволяє зменшити його товщину . Давайте розглянемо зовнішній жорсткий диск Transcend StoreJet 25MС TS1TSJ25MC, який підключається до ПК або до ноутбуків / ультрабуків, саме з використанням порту USB Type-C.

9-13

Зовнішній жорсткий диск Transcend StoreJet 25MС продемонстрував хороші швидкості передачі даних, доповнений багатофункціональним фірмовим програмним забезпеченням і захищений від падінь, завдяки спеціальній конструкції корпусу. Але найголовніше – сумісність з новітніми комп’ютерами і ультрабуками. З накопичувачем StoreJet 25MС ви можете бути впевнені, що навіть в поїздці, якщо у вашого ультрабука є лише один вільний порт USB Type-C, ви зможете переносити дані з зовнішнього жорсткого диска на ультрабук і назад. Transcend StoreJet 25MС TS1TSJ25MC може бути рекомендований до покупки, якщо вам потрібно USB Type-C сумісний пристрій!

11-13

Основні технічні характеристики:

Размір 129,5 x 82,4 x 20,4 мм (5,10″ x 3,24″ x 0,80″)
Вага 216 г
Тип пам`яти 2,5-дюймовий жорсткий диск SATA
Інтерфейс USB 3.0 (обратно сумісний с USB 2.0)
Рабоча напруга USB 5 В
Рабоча температура від 5°C (41°F) до 55°C (131°F)
Енергосберігаючий режим 10 хвилин

 

Сертифікати CE, FCC, BSMI
Примітка * Відповідно до військового стандарту США для випробувань на падіння MIL-STD-810G 516.6. Компанія Transcend не несе відповідальності за відновлення даних, втрачених в результаті невірної експлуатації виробу.

** Функція працює тільки при наявності встановленого пакета ПО Transcend Elite.

Гарантія Трирічна обмежена гарантія

Роз’єм для підключення цього жорсткого диска симетричний і не вимагає уваги для вибору правильного положення кабелю.
На додаток до симетричності роз’єму і меншого розміру в порівнянні зі стандартними роз’ємами USB Type-A і Type-B, коннектор USB Type-C має ще дві особливості: підвищена потужність, яку може віддавати даний порт в процесі зарядки (до 100 Вт), а також можливість передачі сигналів відеоінтерфейсів HDMI, VGA і DisplayPort.

1-4

Переваги:

  • Можливість підключення до новітніх систем з інтерфейсом USB Type-C;
  • Хороші швидкості читання і запису як для класичного 2.5 “зовнішнього жорсткого диска;
  • Хороший захист самого жорсткого диска від зовнішніх впливів;
  • Корисне фірмове програмне забезпечення;
  • Невисока ціна.

Залишити відповідь

Top