Ти тут
Головна > Новини > Швидкий та довговічний флеш-накопичувач від Transcend

Швидкий та довговічний флеш-накопичувач від Transcend

Transcend представляє JetFlash 740 — швидкий та довговічний флеш-накопичувач промислового класу з інтерфейсом USB на базі пам’яті типу SuperMLC
Компанія Transcend Information, Inc. (Transcend), провідний виробник пристроїв для промислового використання, представляє флеш-накопичувач промислового класу JetFlash 740 з інтерфейсом USB на базі пам’яті типу SuperMLC. Технологія Transcend SuperMLC займає проміжну позицію між флеш-пам’яттю типів SLC та MLC NAND: за своєю продуктивністю вона практично не поступається SLC NAND, але при цьому, відрізняється більш оптимальною ціною. JetFlash 740 відповідає специфікації USB 3.1 Gen 1 та відрізняється доступною ціною, демонструючи, при цьому, високу швидкість передачі даних та надзвичайно високий рівень надійності, завдяки чому вони ідеально придатні до використання у промислових системах.

Чудова продуктивність: максимальна швидкість передачі даних сягає 120 МБ/с

Інженери Transcend розробили нову технологію SuperMLC NAND, яка поєднує у собі переваги флеш-пам’яті типів Single-Level Cell (SLC) та Multi-Level Cell (MLC), згідно з якою при записуванні одного біту перепрограмуються одразу два біта комірки MLC, що дозволяє значно підвищити продуктивність носіїв. Швидкість передачі даних, яку демонструють флеш-накопичувачі Transcend JetFlash 740, може сягати 120 МБ/с під час зчитування та 90 МБ/с під час записування, що у два рази перевищує показники флеш-пам’яті типу MLC. Створена Transcend технологія SuperMLC — це збалансоване рішення для промислового використання, яке при помірній вартості забезпечує рівень надійності, близький до параметрів флеш-пам’яті SLC NAND.

Видатна довговічність, висока надійність

Флеш-накопичувачі Transcend JetFlash 740 характеризує видатна довговічність — вони здатні витримати до 30 000 циклів записування/стирання*, демонструючи у десять разів більш високу надійність, ніж накопичувачі на основі пам’яті MLC NAND. Виконаний по технології COB (Chip on Board), накопичувач JetFlash 740 має високоякісний металевий корпус та надійно захищений від пилу та бризок, залишаючись, при цьому, неймовірно компактним, завдяки чому він є ідеальним рішенням для ефективного копіювання даних у складних умовах експлуатації на промислових підприємствах.

Гарантія

Флеш-накопичувачі Transcend JetFlash 740 з інтерфейсом USB пропонуються у варіантах ємністю від 4 до 32 ГБ та супроводжуються дворічною обмеженою гарантією Transcend.
*Примітка: продуктивність може змінюватися у залежності від тестового середовища та методів тестування. Додаткову інформацію можна знайти на веб-сайті Transcend.

Залишити відповідь

Top