Ти тут
Головна > Новини > Transcend представляє портативний твердотільний накопичувач ESD220C

Transcend представляє портативний твердотільний накопичувач ESD220C

Компанія Transcend Information, Inc. (Transcend), світовий лідер серед виробників мультимедіа та накопичувачів, представляє портативний твердотільний накопичувач ESD220C. Накопичувач поєднує в собі портативність і високу надійність, а також здатний забезпечити цілісність інформації, що зберігається, і відрізняється високою швидкістю передачі даних. За своїми розмірами ESD220C не більше кредитної картки і з легкістю поміститься в портмоне, що робить його ідеальним вибором для ділової людини, якому необхідно взяти в поїздку важливі файли і цифрові документи.

Чудова продуктивність: максимальна швидкість передачі даних сягає до 410 МБ/с

Завдяки використанню інтерфейсу SuperSpeed ​​USB 3.1 Gen 1 і застосування технології SLC-кешування, накопичувач ESD220C демонструє неймовірно високу швидкість передачі даних, яка досягає 410 МБ/с при читанні та 400 МБ/с при записі. Крім того, завдяки підтримці протоколу UASP (USB Attached SCSI Protocol), при використанні з сумісними комп’ютерами, швидкість передачі даних при роботі з цим накопичувачем може перевищувати показники стандартного інтерфейсу USB 3.0.

Компактний і легкий

Накопичувач ESD220C має товщину всього 9,6 мм, що дозволяє покласти його в портмоне і заощадити цінне вільне місце в портфелі. Завдяки стійкому до подряпин покриття, цей накопичувач збереже свій первісний стильний вигляд навіть через безліч поїздок.

Підтримка OTG

Щоб забезпечити можливість роботи з пристроями, оснащеними різними портами USB, накопичувач ESD220C має роз’єм USB Type-C, який використовується в системах, що базуються на різних платформах. Крім ПК, ESD220C можна застосовувати з пристроями, що підтримують OTG-технологію.

Додаткове програмне забезпечення Transcend Elite: зручний засіб для управління даними

Transcend Elite – це фірмове програмне забезпечення для ОС Mac OS X та Windows, покликане оптимізувати процес управління даними. Користувачі можуть безкоштовно завантажити даний пакет з веб-сайту Transcend. Серед основних функцій Transcend Elite: резервне копіювання і відновлення, шифрування даних і синхронізації з хмарними сховищами Dropbox та Google Drive.

Гарантія

Портативний твердотільний накопичувач Transcend ESD220C пропонується у варіантах ємністю 120, 240 і 480 ГБ, та забезпечений трирічної обмеженою гарантією Transcend.
*Примітка: продуктивність може змінюватися у залежності від тестового середовища та методів тестування. Додаткову інформацію можна знайти на веб-сайті Transcend.

Залишити відповідь

Top