Ти тут
Головна > Новини > Найшвидша в світі SD-карта від Sony

Найшвидша в світі SD-карта від Sony

Sony оголосила найшвидшу в світі карту пам’яті формату SD. Вона відноситься до нової серії SF-G. Три карти під новим лейблом здатні забезпечити зчитування зі швидкістю 300 Мб/с, але для камер важливіша швидкість запису, яка в новій картці становить 299Mб/с. Така швидкість запису дозволить карті впоратися з відеозаписом у високій роздільній здатності і екстремальною частотою кадрів.

Sony говорить, що не тільки фізичні властивості карти допомагають виконувати довгі серії знімків з високою роздільною здатностю, оскільки компанія розробила новий алгоритм, який запобігає втраті швидкості під час запису даних.

Найшвидша в світі SD-карта від Sony SF-G

Sony випустить три різних версії SF-G: 32 ГБ, 64 ГБ і 128 ГБ. Висока швидкість читання дозволить скоротити час, необхідний користувачам для копіювання великих обсягів даних з карт. Зручно також  те, що Sony анонсувала новий кард-рідер, який використовує USB 3.1. Рідер MRW-S1 заявлений як найшвидший пристрій для зчитування карт.

Зараз не оголошені ціни, але карти SF-G надійдуть у продаж в березні в той час як пристрій для зчитування карт очікується в квітні.

Джерело: Sony

Залишити відповідь

Top