Ти тут
Головна > Новини > Transcend представляє карти пам’яті microSD Ultimate UHS Video Speed Class 30 (V30)

Transcend представляє карти пам’яті microSD Ultimate UHS Video Speed Class 30 (V30)

Компанія Transcend Information, Inc. (Transcend), світовий лідер серед виробників мультимедіа та накопичувачів, представляє карти пам’яті microSD, що відповідають стандарту Ultimate UHS-I U3M Video Speed Class 30 (V30). Ці носії ємністю до 128 ГБ створені на базі флеш-пам’яті типу MLC, забезпечують швидкість передачі даних до 95 МБ у секунду, гарантують оптимальний рівень захисту інформації та чудово підходять для записування відео у форматі Ultra HD 4K.

Клас швидкості UHS V30 для записування відео у форматі 4K

Карти пам’яті Transcend microSD Ultimate створюються на основі високоякісних мікросхем флеш-пам’яті типу MLC NAND та зберігають високий рівень надійності на протязі усього терміну експлуатації. Носії microSD Ultimate UHS-I U3M відповідають новому стандарту UHS Video Speed Class 30 (V30) організації SD Association, який встановлює мінімальну швидкість для послідовного записування на рівні 30 МБ/с, та повністю відповідають всім вимогам до носіїв для пристроїв, що записують відео з роздільною здатністю 4K. Карти пам’яті Transcend microSD Ultimate UHS-I U3M ємністю до 128 ГБ демонструють максимальні швидкості читання та записування, які складають 95 та 60 МБ у секунду, відповідно, що дозволяє називати їх ідеальним рішенням для швидкісної серійної зйомки фотографій та створення відеозаписів у форматах Ultra HD 4K та Full HD. Носії Transcend Ultimate microSD були спеціально створені для використання у екшн-камерах, автомобільних відеореєстраторах, смартфонах, планшетах, цифрових камерах та дронах.

Досконалий захист

Transcend microSD Ultimate здатні демонструвати максимальний рівень продуктивності навіть у найбільш суворих умовах використання. Вони не тільки здатні працювати при екстремальних температурах від -25°C до 85°C, але й мають вологонепроникний корпус, є ударостійкими, захищені від статичної електрики та рентгенівського випромінювання. Крім того, вбудована підтримка алгоритму ECC дозволяє автоматично виправляти помилки, що виникають під час передачі даних.

Ексклюзивне ПЗ Transcend RecoveRx

Користувачам карт пам’яті Transcend пропонується унікальна програма RecoveRx, який дозволяє шукати та відновлювати видалені файли, наприклад, цифрові фотографії, документи, музику та відео, та має зручний користувацький інтерфейс. Для відновлення цифрових файлів майже будь-якого типу потрібно виконати лише декілька простих кроків. Більш того, RecoveRx має функції форматування та захисту даних, забезпечуючи максимальний рівень зручності при роботі з картами пам’яті Transcend.

Гарантія

Усі карти пам’яті Transcend піддаються ретельному тестуванню на сумісність та надійність. Карти пам’яті microSD Ultimate UHS-I U3M можуть мати ємність 16, 32, 64 або 128 ГБ, та постачаються з обмеженою довічною гарантією Transcend.

Залишити відповідь

Top