Ти тут
Головна > Новини > Transcend представляє широку лінійку зовнішніх корпусів для встановлення SSD або HDD

Transcend представляє широку лінійку зовнішніх корпусів для встановлення SSD або HDD

Що зазвичай відбувається із застарілими накопичувачами, які ви виймаєте зі свого ноутбука або настільного ПК? Не викидайте їх — найдіть їм нове застосування! Виконуючи покрокові інструкції зі встановлення, ви маєте змогу перетворити свій старий жорсткий диск або твердотільний накопичувач у зовнішній портативний пристрій. Компанія Transcend Information, Inc. (Transcend ), світовий лідер серед виробників мультимедіа та накопичувачів, представляє широку лінійку зовнішніх корпусів для встановлення SSD або HDD різних форм-факторів (2,5-дюймових або M.2 накопичувачів).

Transcend StoreJet 25CK3 – комплект з корпусом для встановлення 2,5-дюймового SSD або HDD

Комплект Transcend StoreJet 25CK3 з корпусом для встановлення 2,5-дюймового SSD або HDD постачається з усіма необхідними інструментами, які дозволяють повторно використовувати вивільнений з ноутбука 2,5-дюймовий SSD або HDD. До складу комплекту увійшли зовнішній прогумований корпус та внутрішній гумовий амортизатор, що забезпечує оптимальний захист накопичувача від ударів та вібрації. Даний комплект підтримує функцію резервного копіювання за натисканням однієї кнопки, яка дозволяє синхронізувати файли та папки у єдиний дотик.

Transcend StoreJet 25S3 – алюмінієвий корпус для встановлення 2,5- дюймового SSD або HDD

Зовнішній корпус для встановлення 2,5-дюймового SSD або HDD з інтерфейсом SATA виготовлений з алюмінію та має стильний дизайн. Він призначений для встановлення 2,5-дюймового жорсткого диску або твердотільного накопичувача товщиною до 9,5 мм. Використання швидкісного інтерфейсу USB 3.0 дозволяє StoreJet 25S3 бути незамінним інструментом для завантаження, збереження, резервного копіювання інформації та медіа файлів, таких як фільми, фото, музика та ігри.

Transcend CM42 та CM80 – комплекти із корпусом для встановлення M.2 SSD

Transcend CM42 та CM80 — це зовнішні корпуси, спеціально створені для встановлення у них твердотільних накопичувачів з інтерфейсом M.2 SATA. Завдяки своєму стильному дизайну та міцній конструкції алюмінієвих зовнішніх корпусів вони є ідеальними аксесуарами для комп’ютерів та ноутбуків. Невелика товщина їх корпусів, що складає всього 7,5 мм, та вага (CM42 – 29 грамм, CM80 – 41 грамм), максимально спрощують та полегшують транспортування важливих даних. Корпуса для твердотільних M.2-накопичувачів оснащені інтерфейсом USB 3.1 Gen 1 з підтримкою протоколу UASP (USB Attached SCSI Protocol), що дозволяє досягнути більш високих, ніж при використанні USB 3.0 швидкостей передачі даних, при під’єднанні до сумісних з цією технологією комп’ютерів. У комплекті постачання є все необхідне для встановлення твердотільного накопичувача з інтерфейсом M.2, у тому числі, викрутка та монтажні гвинти.

Програмне забезпечення Transcend Elite: зручний засіб для керування даними

Transcend Elite — це фірмове програмне забезпечення для оптимізації процесу керування даними для комп’ютерів з ОС Mac OS X та Windows. Користувачі мають можливість безкоштовно завантажити даний пакет з веб-сайту Transcend. Серед основних функцій Transcend Elite: резервне копіювання та відновлення, шифрування даних та синхронізація з хмарними сховищами Dropbox та Google Drive.

Гарантія

На зовнішні корпуси для встановлення SSD та HDD розповсюджується дворічна обмежена гарантія Transcend.

Залишити відповідь

Top