Ти тут
Головна > Новини > Computex 2017: Seasonic представила кілька нових блоків живлення.

Computex 2017: Seasonic представила кілька нових блоків живлення.

Компанія Seasonic, яка вже 42 роки на ринку і займається розробкою та виробництвом топових блоків живлення, представила на Computex 2017 доступніші рішення для масового споживача.

Один з найдоступніших блоків живлення має назву Seasonic ECO Plus 600W. Аби здешевити конструкцію, розробники прибрали можливість використовувати кастомні дроти. Користувачам доведеться задовольнятися розпаяними з заводу.

Seasonic ECO Plus 600W

На щастя вони пофарбовані в чорний колір і обтягнуті спеціальним джгутом, так що про «чистоту» збірки можна не хвилюватися. Блок живлення отримав бронзову сертифікацію, а це гарантує надійність і стабільність його роботи.

Seasonic S12 Silent

Крім того, на стенді був показаний вже доступний для покупки Seasonic S12 Silent. Заявленої потужності в 620W досить для багатьох завдань, а під час роботи блок живлення залишається тихим, що іноді досить важливо.

З більш дорогих блоків живлення були показані моделі FOCUS + Platinum 850, FOCUS + Gold 850W та FOCUS Gold 750W. Пристрої отримали золоту та платинову сертифікацію, якісні японські конденсатори і мають діапазон потужності від 550 до 850 Ватт.

FOCUS + Gold 850W

Старша версія FOCUS + відрізняється повною модульністю та підтримкою кастомних проводів. Крім того, блок живлення має гібридну систему регулювання швидкості обертання вентиляторів.

А ось модель FOCUS оснащена частковим модульним дизайном. Користувач може використовувати кастомні дроти, наприклад, для підключення живлення до накопичувачів або відеокарти.

Seasonic PRIME Titanium 600 Fanless

Була показана і повністю безшумна версія блоку живлення – Seasonic PRIME Titanium 600 Fanless.

Всі частини корпусу перфоровані й відтік тепла відбувається за рахунок потоків повітря всередині РС. Таке рішення ідеально підійде для безшумної збірки. Блок живлення має ККД 94%, отримав титанову сертифікацію, повністю модульну конструкцію і 12-річну гарантію.

Seasonic PRIME SnowSilent 750 Titanium

З топових пристроїв самий великий інтерес викликає модель Seasonic PRIME SnowSilent 750 Titanium. Виробник заявляє про високий ККД 94% і титанової сертифікації пристрою. Крім яскравого зовнішнього вигляду, модель характеризується безшумністю в роботі, окремою клавішею для регулювання швидкості вентиляторів, модульною системою і якісними компонентами. Виробник заявляє про високий ККД і платинової сертифікації пристрою.

Залишити відповідь

Top