Ти тут
Головна > Новини > Flash Survivor GTR – швидкі та надійні флешки

Flash Survivor GTR – швидкі та надійні флешки

Компанія Corsair оголосила про випуск USB-накопичувачів Flash Survivor GTR об’ємом 32 і 64 ГБ. Відмінною особливістю накопичувачів, що вже містить моделі Survivor і Survivor GT, є міцна конструкція, здатна захистити їх від фізичного пошкодження або несприятливих зовнішніх умов.

Накопичувачі поміщені в захисні корпуси з авіаційного алюмінію, що забезпечують високий ступінь захисту від зовнішніх дій. За словами виробника, пристрої здатні витримати удари, падіння і занурення на глибину до 200 м завдяки ударостійким кільцям і герметичній оболонці.
Нові накопичувачі створені на базі тієї ж чотирьох-канальної технології, що і недавно анонсовані пристрої серії Flash Voyager GTR. Згідно специфікаціям, максимальна швидкість читання досягає 34 МБ/С, а швидкість запису — 28 МБ/С. Для передачі даних і живлення використовується інтерфейс USB 2.0/1.1.

Виробник надає на USB-накопичувачі Flash Survivor GTR десятирічну гарантію. Ціна моделей об’ємом 32 і 64 ГБ орієнтування складе 92 і 190 євро відповідно.

Джерело: techPowerUp!

Залишити відповідь

Top