Ти тут
Головна > Новини > Transcend представляє оновлені захищені жорсткі диски Transcend StoreJet 25M3S та StoreJet 25M3G

Transcend представляє оновлені захищені жорсткі диски Transcend StoreJet 25M3S та StoreJet 25M3G

Компанія Transcend Information, Inc. (Transcend®), світовий лідер серед виробників мультимедіа та накопичувачів, представляє оновлені захищені жорсткі диски StoreJet 25M3S та StoreJet 25M3G. Вага накопичувачів серії StoreJet 25M3 зменшилася на 45 грам, а товщина їх корпусів зараз складає лише 16,1 мм. При цьому, накопичувачі StoreJet 25M3, як і раніше, демонструють неймовірно високу швидкість інтерфейсу USB 3.1 Gen 1, мають велику ємність та трирівневу систему захисту, та дозволяють користувачеві насолоджуватися високою швидкістю передачі даних та не турбуватися про цілість пристрою.

Вражаюча швидкість передачі даних

StoreJet 25M3 оснащені інтерфейсом USB 3.1 Gen 1, який забезпечує швидкість передачі даних до 5 Гбіт/с, що дозволяє максимально прискорити процедури резервного копіювання та переносу інформації.

Новітня триступенева система захисту від ударів та падіння


Триступеневий захист від ударів відповідає військовим стандартам США захисту від ударів та падінь та гарантує високий рівень безпеки збережуваної інформації.

Система має три рівня захисту:

  1. Неслизька силіконова зовнішня оболонка.
  2. Внутрішня демпфувальна підвіска жорсткого диску, яка дозволяє амортизувати удари.
  3. Посилений жорсткий корпус, який допомагає мінімізувати пошкодження під час випадкового падіння пристрою.

Легкі та портативні

Нові StoreJet 25M3G та StoreJet 25M3S мають товщину корпусу лише 16,1 мм та вагу 185 г — це ідеальні компактні аксесуари, з якими зручно працювати та комфортно мандрувати. Окрім компактного та стильного дизайну, ці накопичувачі мають велику ємність, яка може сягати 2 ТБ, що дозволяє користувачам брати з собою у дорогу всі необхідні файли та документи.

Функція автоматичного резервного копіювання за натисканням єдиної кнопки

При використанні разом з програмним забезпеченням Transcend Elite багатофункціональна кнопка надає можливість єдиним дотиком сформувати незалежну резервну копію найбільш важливих файлів, виконавши синхронізацію архівних даних з актуальною інформацією, що зберігається на портативному або настільному комп’ютері. Також кнопка дозволяє виконувати перепідключення до ПК без фізичного від’єднання та під’єднання пристрою.

Додаткове програмне забезпечення Transcend Elite: зручний засіб для керування даними


Transcend Elite — це фірмове програмне забезпечення для оптимізації процесу керування даними для комп’ютерів з ОС Mac OS X та Windows. Користувачі мають можливість безкоштовно завантажити даний пакет з веб-сайту Transcend. Серед основних функцій Transcend Elite: резервне копіювання та відновлення, шифрування даних та синхронізація з хмарними сховищами Dropbox та Google Drive.

Гарантія

Портативні протиударні жорсткі диски Transcend серії StoreJet 25M3 представлені у двох кольорах: мілітарі зелений (military green) та сталево-сірий (iron gray), та можуть мати ємність 1 або 2 ТБ. Накопичувачі постачаються з трирічною обмеженою гарантією Transcend.

Залишити відповідь

Top