Ти тут
Головна > Корисне > Додаток Plextool NVMe Edition забезпечить повний контроль за NVMe SSD-накопичувачем

Додаток Plextool NVMe Edition забезпечить повний контроль за NVMe SSD-накопичувачем

Компанія Plextor представила нове покоління програмного забезпечення для своїх NVMe SSD – Plextool NVMe Edition.

Новий додаток відрізняється простотою у використанні. З його допомогою можна отримати інформацію про модель накопичувача, його об’єм, підключенні, стан здоров’я, температурі і атрибутах S.M.A.R.T.

У додатку реалізована можливість повного і безпечного видалення всіх даних. Статус S.M.A.R.T. і безпечне видалення доступні за допомогою натискання на відповідні іконки.

Програма має невеликий розмір, простий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, в якому використовується спеціальний набір зображень і індикаторів для кращого сприйняття інформації про параметри роботи накопичувача.

Після запуску програми користувачеві досить лише вибрати SSD, після чого відразу виводиться інформація про обсяг накопичувача, його температуру, стан здоров’я та інші дані.

Plextool NVMe Edition є офіційним програмним забезпеченням Plextor, яке пройшло повний контроль якості і надійності, а також є найбільш підходящим для NVMe SSD-накопичувачів Plextor. Додаток безкоштовно і доступно для всіх користувачів, хто не бажає піддавати ризику свої системи, використовуючи програмне забезпечення сторонніх розробників.

Перелік підтримуваних моделей:

  • SSD-накопичувачі Plextor серії M8Pe;
  • SSD-накопичувачі Plextor серії M8Se;
  • SSD-накопичувачі Plextor серії M9Pe.

Завантажити Plextool NVMe Edition 2.0

Залишити відповідь

Top