Ти тут
Головна > Новини > Plextor M8V – надійний вибір!

Plextor M8V – надійний вибір!

Серія M8V характеризується високоякісним контролером і 64-шарової флеш-пам’яттю 3D NAND, що забезпечує швидкості послідовного зчитування / запису до 560/520 Мбіт/с; швидкість довільного читання / запису на до 82 000/81 000 операцій введення-виведення в секунду. Додатково серія M8V також оснащена технологією корекції помилок і може працювати з ексклюзивними програмними продуктами Plextor, забезпечуючи високу продуктивність і максимальну зносостійкість.

Вбудована технологія LDPC

Завдяки чудовій механізму корекції помилок, технологія коду з малою щільністю перевірок на парність (LDPC) забезпечує безпеку і цілісність передачі даних. Крім того, серія M8V підтримує роботу механізму RAID (прискорювача дискових масивів) і формування даних (управління даними), що забезпечує підвищену стабільність передачі даних.

PlexNitro

PlexNitro – ексклюзивна технологія компанії Plextor, спрямована на прискорення кешування – розроблена спеціально для твердотільних накопичувачів на базі TLC-пам’яті. Використання так званого кешування PlexNitro як буфер обміну даними дозволяє збільшити швидкість читання і запису даних на диск SSD, що не забираючи при цьому ресурси у користувача. Компанія Plextor як і раніше ставить перед собою мету поставляти на ринок SSD диски «повної ємності» в 128, 256 і 512 ГБ, замість дисків ємністю 120, 240 і 480 ГБ.

PlexCompressor

Доступний для використання обсяг SSD, як правило, стрімко зменшується. Технологія PlexCompressor, що використовує розумні алгоритми компресії даних, дозволяє отримати додатковий дисковий простір, без шкоди для комфорту і продуктивності.

PlexTurbo

“PlexTurbo – це інтелектуальна система кешування, яка використовує оперативну пам’ять системи для прискорення роботи SSD. Вона не тільки підвищує швидкодію, але і збільшує термін служби накопичувача.
(Рекомендована ємність кеша: 32Гб) ”

TrueSpeed

Технологія TrueSpeed ​​дозволяє зберігати високу швидкодію SSD навіть після тривалого використання і при сильному заповненні обсягу

Залишити відповідь

Top