Ти тут
Головна > Новини > Samsung починає випуск флеш-пам’яті MLC NAND по нормах «20-нанометрового класу»

Samsung починає випуск флеш-пам’яті MLC NAND по нормах «20-нанометрового класу»

Компанія Samsung Electronics подолала черговий технологічний рубіж у виробництві флеш-пам’яті типа MLC NAND. Через рік після початку  випуску продукції по нормах 30-нм технології, компанія оголосила про завершення розробки чипів щільністю 32 Гбіт по нормах «20-нанометрового класу».

На базі таких носіїв створюватимуться карти пам’яті формату SD об’ємом 8 ГБ і вище, відповідні десятому швидкісному класу. Швидкість читання з таких карт складе близько 20 МБ/С, а швидкість запису — не меншого 10 МБ/С. Область застосування також охоплює карти пам’яті для вбудовуваних додатків.

За словами виробника, нові карти пам’яті будуть на 30% швидше за своїх побратимів на основі 30-нм чіпів. Приріст продуктивності в порівнянні з 30-нанометровой пам’яттю MLC NAND досягає 50%. Компанія стверджує, що по надійності нові продукти будуть порівнянні з 30-нанометровыми аналогами.

Масове виробництво карт пам’яті формату SD по нормах 20-нанометрового класу намічене на другу половину поточного року. Накопичувачі будуть доступні у версіях об’ємом від 4 до 64 ГБ.

Джерело: Samsung Electronics

Залишити відповідь

Top