Ти тут
Головна > Новини > Transcend представляє твердотільний накопичувач MTE220S

Transcend представляє твердотільний накопичувач MTE220S

Компанія Transcend Information, Inc., світовий лідер серед виробників мультимедіа та накопичувачів, представляє твердотільний накопичувач MTE220S з інтерфейсом PCIe®, виконаний у форм-факторі M.2. Даний накопичувач оснащений інтерфейсом PCI Express® Gen3 x4 та є сумісним зі стандартом NVM ExpressTM (NVMeTM). Використання цього інтерфейсу дозволяє досягти неймовірно високих показників швидкості передачі даних, яка сягає до 3500 МБ/с при читанні, та до 2800 МБ/с при записуванні. Побудований на базі 3D флеш-пам’яті, твердотільний накопичувач MTE220S у форм-факторі M.2 2280 ідеально підходить для роботи з вимогливими до обчислювальних ресурсів застосунків, а також для фанатів комп’ютерних ігор!

Неймовірна надійність та рекордна швидкість читання 3500 МБ/с

Накопичувач Transcend MTE220S оснащений кеш-пам’яттю на основі модулів DDR3. Це дозволяє швидше завантажувати найбільш часто вживані застосунки та суттєво скоротити час завантаження комп’ютера. Завдяки застосуванню SLC-кешу, твердотільний накопичувач MTE220S демонструє вражаючи показники — під час зчитування та записування: швидкість передачі даних сягає до 3500 МБ/с та до 2800 МБ/с, відповідно, а також показує покращену продуктивність для випадкової вибірки блоків об’ємом 4K. А за рахунок підтримки алгоритмів виправлення помилок Low Density Parity Check ця модель має й більш високу надійність.

Неперевершена швидкість передачі інформації за рахунок використання інтерфейсу NVMe

Твердотільні накопичувачі Transcend MTE220S оснащені інтерфейсом PCIe Gen3 x4 та підтримують новітній протокол NVMe 1.3, теоретичний ліміт швидкості передачі даних для якого складає 32 Гбіт/с, що помітно вище максимальної пропускної здатності шини SATA III — 6 Гбіт/с. За рахунок використання флеш-пам’яті типу 3D NAND можливо усунути ще одну перешкоду на шляху підвищення продуктивності накопичувача та досягти значного приросту швидкостей зчитування та записування, у порівнянні з традиційними мікросхемами NAND. Також характерними ознаками цього типу флеш-пам’яті є низький рівень споживання електроенергії та довгострокова надійність. Ці накопичувачі підходять для справжніх фанатів комп’ютерних ігор та усіх користувачів, які потребують надійних накопичувачів, що демонструють чудову продуктивність як при читанні, так і при записуванні.

Програмне забезпечення SSD Scope

Фірмовий пакет ПЗ SSD Scope, який доступний для безкоштовного завантаження з веб-сайту Transcend, це спеціально розроблене програмне забезпечення для моніторингу справності твердотільних накопичувачів. Серед його функцій: View Drive Information (інформація про накопичувач), View S.M.A.R.T. Status (статус S.M.A.R.T.), Diagnostic Scan (діагностичне сканування), Secure Erase (надійне видалення даних), Firmware Update (оновлення прошивки), TRIM Enable (вмикання функції TRIM), Health Indicator (індикатор справності накопичувача) та System Clone (клонування системи).

Ємність та гарантія

У поточний час представлені твердотільні накопичувачі Transcend MTE220S у форм-факторі M.2 ємністю 256 та 512 ГБ, а також 1 ГБ, які постачаються з обмеженою п’ятирічною гарантією.

Залишити відповідь

Top