Ти тут
Головна > Новини > USB-хаб 6-в-1 з роз’ємом Type-C

USB-хаб 6-в-1 з роз’ємом Type-C

Компанія Transcend Information, Inc. (Transcend®), світовий лідер серед виробників мультимедіа та накопичувачів, представляє багатофункціональний USB-хаб 6-в-1 — HUB5C. Хаб має інтерфейс USB 3.1 Gen 2, що забезпечує неймовірно високу швидкість передачі даних, завдяки чому цей пристрій стає ідеальним додатком до смартфонів, планшетів, ноутбуків, iPad Pro 2018 або MacBook, які оснащені інтерфейсом Type-C. Тонкий та легкий USB-хаб з інтерфейсом Type-C та підтримкою функції Plug-and-Play відрізняється простотою підключення та без зайвих турбот дозволяє підвищити продуктивність користувача. Він надає можливість підключати різноманітні периферійні пристрої, такі як миші, клавіатури, флеш-накопичувачі USB, зовнішні жорсткі диски та портативні твердотільні накопичувачі, а також — безпосереднього зчитування карт пам’яті microSD або SD за допомогою настільного комп’ютера або інших портативних пристроїв. Два порта Type-C забезпечують можливість одночасно підзаряжати підключений пристрій та копіювати з нього дані.

Пристрій 6-в-1

Завдяки наявності двох портів USB-C для швидкого заряджання та передачі даних, а також двох портів типу USB-A та двох слотів для встановлення карт SD і microSD, хаб Transcend 6-в-1 з роз’ємом Type-C дозволяє з легкістю розширити функціональність смартфонів, планшетів, ноутбуків, MacBook або iPad Pro 2018, оснащених інтерфейсом USB Type-C.

Під’єднуй та працюй

Transcend HUB5C має два додаткових роз’єми USB Type-A з підтримкою стандарту USB 3.1 Gen 1, що дозволяє під’єднувати флеш-накопичувачі USB, зовнішні жорсткі диски, портативні твердотільні накопичувачі та інші периферійні пристрої, такі як миша, клавіатура або вентилятори з живленням по USB. Крім того, HUB5C настільки тонкий, легкий та компактний, що ви зможете постійно носити його з собою — ідеальне рішення для роботи та відпочинку.

USB Power Delivery забезпечує потужність до 60 Вт при заряджанні

У одному з портів Type-C HUB5C реалізована підтримка заряджання USB PD (Power Delivery) за технологією pass-through з потужністю 60 Вт. До цього роз’єму можливо під’єднати зарядний пристрій ноутбука або пристрої типу power bank з підтримкою USB PD.

Два слоти для карт пам’яті

Також HUB5C може використовуватися як кард-рідер для карт пам’яті типу SD (UHS-II) та microSD (UHS-I) зі швидкістю передачі даних до 285 МБ/с та до 95 МБ/с відповідно. Щоб після зйомки одразу отримати доступ до відзнятих матеріалів з персонального комп’ютера, необхідно лише витягнути з цифрової камери карту пам’яті.

Залишити відповідь

Top