Ти тут
Головна > Новини > Нові карти пам’яті від Transcend з технологією BiCS4

Нові карти пам’яті від Transcend з технологією BiCS4

Transcend представляє карти пам’яті SD/microSD для промислового використання, спроектовані з використанням технології BiCS4
Transcend Information, Inc. (Transcend), провідний виробник пристроїв для промислового використання, представляє карти пам’яті SD/microSD 420T та 420I промислового класу. Ці карти пам’яті спроектовані з використанням передової технології BiCS4, що дозволяє сформувати до 96 шарів флеш-пам’яті 3D NAND. Їх піддають ретельному випробуванню у виробничих умовах, вони витримують до 3 тисяч циклів записування та видалення, що гарантує високу надійність збереження критично важливої інформації. Висока максимальна швидкість передачі даних до 95 МБ/с, надійність та висока ємність (до 128 ГБ), широкий робочий температурний діапазон (від -40 до 85°C) — завдяки таким характеристикам карти пам’яті SD/microSD 420T та 420I є ідеальним рішенням для оснащення компактних промислових пристроїв, таких як вбудовані комп’ютери автоматизації, ручні сканери штрих-кодів, торгові термінали, автомобільні системи, медична техніка та системи спостереження.

Підтримка до 3 тисяч циклів записування/видалення

Карти пам’яті SD/microSD 420T та 420I побудовані на основі високоякісної флеш-пам’яті BiCS4 3D NAND, що має 96 шарів. У порівнянні з накопичувачами, побудованими на базі BiCS3 NAND, які мають лише до 64 шарів флеш-пам’яті, нові пристрої відрізняються помітно більшою щільністю записування. Ці карти витримують до 3 тисяч циклів записування/видалення, не поступаються за цим показником пристроям на основі пам’яті типу MLC NAND та демонструють при цьому високу продуктивність та оптимальний рівень надійності.
Карти пам’яті SD/microSD 420T та 420I ємності 128 ГБ здатні витримати записування до 320 ТБ інформації, що гарантує надійність збереження усіх важливіших даних.

Відповідність стандарту продуктивності А1

Карти пам’яті Transcend SD/microSD 420T та 420I відповідають специфікаціям SD Specification Version 5.1 та UHS-I, а також вимогам останнього стандарту продуктивності Application Performance Class 1 (A1), та забезпечують швидкість читання та записування 95 МБ/с та 40 МБ/с, відповідно.

Створені для екстремальних ситуацій

Усі карти пам’яті SD/microSD, які випускає Transcend, піддаються ретельному тестуванню. Носії серії 420T можуть використовуватися при екстремальних температурах від -25° до 85°C, а карти пам’яті серії 420I проходять тестування у широкому діапазоні температур від -40°C до 85°C. Крім того, вони захищені від вологи, ударів та вібрацій, а також від рентгенівського випромінювання та статичної електрики. Вбудовані механізми коригування помилок ECC дозволяють виправляти більшість помилок у файлах, що забезпечує можливість їх коректного зчитування.

Гарантія

Карти пам’яті SD/microSD 420T та 420I представлені у варіантах ємністю 32, 64 і 128 ГБ, та постачаються с трирічною гарантією.

Залишити відповідь

Top