Ти тут
Головна > Огляди > SSD-накопичувача TeamGroup T-Force Delta Max RGB ємністю 500 ГБ

SSD-накопичувача TeamGroup T-Force Delta Max RGB ємністю 500 ГБ

TeamGroup T-Force Delta Max RGB 500 ГБ це вже другий подібний накопичувач компанії — першим сімейством пристроїв була «проста» Delta RGB. Уже в ньому були реалізовані основні принципи, а саме окремий інтерфейс для харчування та управління підсвічуванням з окремим же роз’ємом типу Micro-USB. На жаль, компанія випустила цілих три модифікації пристроїв: одна була розрахована на роз’єми під стрічки 12 В, друга — під більш сучасні 5 В (з індивідуальної адресацією світлодіодів), а третя управління не підтримувала, оскільки підключалася до USB-гребінці, брала звідти харчування і радувала користувача стандартним ефектом веселки. При цьому це дійсно фізично різні моделі, так що при покупці потрібно було ще «правильну» вибрати і правильно підключити. До того ж, самі накопичувачі були побудовані на не дуже швидкою бюджетної платформі: контролер Silicon Motion SM2258 і 32-шаровий флеш 3D NAND TLC Micron.

Для другого покоління своїх накопичувачів з RGB-підсвічуванням компанія вибрала дуже швидку платформу. З іншого боку, якось виділитися в SATA-сегменті зараз вже майже неможливо. Хіба що, як раз, тим самим підсвічуванням. Якщо воно потрібне, то у покупця вибору практично немає: TeamGroup T-Force Delta Max RGB – майже ексклюзивна пропозиція. Звичайні Delta RGB з усіх точок зору гірше, а більше і подивитися майже немає на кого (Kingston HyperX Fury RGB SSD дорожче, та й ближче до Delta, ніж до Delta Max). Так що треба брати, не думаючи 🙂 А ось якщо підсвічування не потрібне …

Користувачам ноутбуків, наприклад, вона не тільки марна, а й шкідлива — товщина 9,5 мм несумісна з дуже багатьма відсіками для установки накопичувачів. Крім того, за ці можливості потрібно платити — і платити досить багато: по суті, Delta Max виявляються одними з найдорожчих SATA SSD при будь-якої місткості. У всякому разі, якщо говорити про моделі з такими (вельми жорсткими) умовами гарантії. А ось стабільність апаратної начинки ніхто не обіцяв, хоча і ймовірність її зміни не так вже й велика, як нам здається. Так що головною відмінною рисою слід вважати саме підсвічування. І як би хто не ставився до самої ідеї, але її реалізація в даному випадку дуже хороша.

Залишити відповідь

Top