Ти тут
Головна > Огляди > SSD-накопичувач Western Digital Ultrastar DC SN200 ємністю 3,2 ТБ

SSD-накопичувач Western Digital Ultrastar DC SN200 ємністю 3,2 ТБ

Цей накопичувач виконаний у формфакторі звичайних карт розширення PCIe і сумісний з будь-якими системами. У нього є ряд переваг перед масовими SSD, чим він і цікавий для використання «не за призначенням»: наприклад, швидкість читання до 6170 МБ/с, що істотно перевершує можливості PCIe 3.0 x4. Швидкість запису (2200 МБ/с) уяву вже не вражає, але потрібно усвідомлювати, що вона забезпечується стабільно і незалежно від кількості записуваних даних або заповнювання пристрою.

Іншими словами, SLC-кешування тут не застосовується, так воно і не потрібно — використовується «стара пласка» 15-нанометрова MLC-пам’ять SanDisk з кристалами по 128 Гбіт. Дана модель оптимізована під більш високу продуктивність на Random Write, на неї кожен день можна записувати майже 10 ТБ даних — і так п’ять років в режимі 24/7.

Загалом, пристрій досить архаїчний — оскільки новою розробкою і не є. Однак ця «архаїчність» якраз і є приваблива – MLC-пам’ять, PLP і т.п. Плюс «широкий» (а тому і швидкий) інтерфейс. Плюс висока ємність — за яку, зрозуміло, доводиться платити дуже дорого.

Залишити відповідь

Top