Ти тут
Головна > Новини > Продукти компанії Transcend були відмічені шістьма нагородами Taiwan Excellence Awards 2020

Продукти компанії Transcend були відмічені шістьма нагородами Taiwan Excellence Awards 2020

Компанія Transcend Information, Inc. (Transcend®), світовий лідер серед виробників накопичувачів, мультимедіа та промислових пристроїв, сповістила, що шість її кращих продуктів були відзначені нагородами Taiwan Excellence Award 2020. Маючи багаторічний досвід у розробці та виробництві високотехнологічних продуктів, компанія Transcend вже 16-й рік поспіль стає лауреатом нагород Taiwan Excellence Awards. Також Transcend вже 13 років не залишає списку двадцяти найкращих тайванських торгових марок. Компанія продовжує повністю концентруватися на розробці інноваційних продуктів, завдяки чому вона посідає особливе місце на глобальному ринку.
Серед пристроїв, які отримали нагороду у цьому році, портативні твердотільні накопичувачі ESD350C та ESD240C, портативні жорсткі диски StoreJet® 25M3C та StoreJet® 25C3S, твердотільний накопичувач MTE220S з інтерфейсом PCIe, а також DrivePro Body Control Center та док-станція DPD6N.

Портативні твердотільні накопичувачі: ESD350C та ESD240C

Портативний твердотільний накопичувач Transcend ESD350C з інтерфейсом Type-C відрізняється компактним розміром та захищеною, стійкою до ударів конструкцією, та демонструє вражаючу швидкість передачі даних, що сягає 1050 МБ/с. ESD240C постачається у легкому металевому корпусі та відрізняється не лише високою ударостійкістю, але й високою швидкістю передачі даних (до 520 МБ/с).

Зовнішні жорсткі диски: StoreJet 25M3G та StoreJet 25C3S

Нещодавно представлений жорсткий диск StoreJet 25M3C оснащений портом USB Type-C та підтримує високошвидкісний інтерфейс USB 3.1 Gen 1, а також має триступеневий захист від ударів, що відповідає вимогам військового стандарту США для захисту від падіння. Стильний та компактний Transcend StoreJet 25C3S виконаний у алюмінієвому корпусі та оснащений роз’ємом Type-C, а до комплекту його постачання увійшли як кабель USB Type-C, так і кабель USB Type-C до Type-A, що дозволяє під’єднувати цю модель до настільних та портативних комп’ютерів з інтерфейсами USB Type-C або USB 3.1.

Твердотільний накопичувач MTE220S з інтерфейсом PCIe M.2

Накопичувач Transcend MTE220S PCIe M.2 оснащений інтерфейсом PCI Express® Gen3 x4 та є сумісним зі стандартом NVM ExpressTM (NVMeTM). Використання цього інтерфейсу дозволяє досягти неймовірно високих показників швидкості передачі даних, яка сягає 3500 МБ/с при читанні, та 2800 МБ/с при записуванні. Побудований на базі 3D флеш-пам’яті, твердотільний накопичувач MTE220S у форм-факторі M.2 2280 ідеально підходить для роботи з вимогливими до обчислювальних ресурсів застосунків, а також для фанатів комп’ютерних ігор.

DriveProTM Body Control Center та док-станція DPD6N

Transcend DrivePro Body Control Center — це система для роботи з цифровими доказами, яка була спеціально розроблена для використання з мережевими док-станціями TS-DPD6N. Маючи ємність до 16 ТБ, цей надійний сервер дозволяє централізовано зберігати до 4000 годин відео у форматі 1080P.
Церемонія нагородження Taiwan Excellence Award 2020 проводиться Радою з розвитку зовнішньої торгівлі Тайваню (Taiwan External Trade Development Council, TAITRA) під егідою Міністерства економіки цієї держави. Премією Taiwan Excellence відзначають найбільш революційні, високоякісні та технологічно довершені продукти, вироблені тайванськими компаніями.

Залишити відповідь

Top