Ти тут
Головна > Новини > USB-накопичувачі ATP Electronics розраховані на розміщення усередині корпусу системи

USB-накопичувачі ATP Electronics розраховані на розміщення усередині корпусу системи

Асортимент компанії ATP Electronics поповнився не зовсім звичним USB-накопичувачем. Точніше кажучи, відразу чотирма накопичувачами — AF512SSGL, AF1GSSGL, AF2GSSGL і AF4GSSGL, що розрізняються об’ємом (512 МБ, 1, 2 і 4 ГБ відповідно). Незвичним є спосіб підключення — пристрій розрахований на підключення до 10-штрековому роз’єму на системній платі.

Серед особливостей «флешки» виробник відзначає використання флеш-пам’яті типа SLC (Single-Level Cell) NAND, що забезпечує швидкість передачі до 30 МБ/С і велику довговічність, і технології компоновки SIP (System In Package), завдяки якій підвищується надійність пристрою і його стійкість до зовнішніх дій. В результаті накопичувач вийшов добре захищеним від механічних навантажень (деформації, ударів і вібрації), електростатичних розрядів, вологості і пилу. Він зберігає працездатність в розширеному діапазоні температур — від -40°C до +85°C. До речі, технологія SIP застосовується і в інших USB-накопичувачах, наприклад, в яскравих мініатюрних пристроях виробництва Verbatim, випущених в січні цього року.
Лінійні розміри новинки відповідають членам виразу 28,2 x 15,3 x 6,2 мм. Основною областю застосування накопичувача, за задумом виробника, повинні стати вбудовувані системи промислової електроніки.

Джерело: ATP Electronics

Залишити відповідь

Top