Ти тут
Головна > Новини > Transcend представляє автомобільний відеореєстратор DrivePro 110 з матрицею STARVIS

Transcend представляє автомобільний відеореєстратор DrivePro 110 з матрицею STARVIS

Transcend Information, Inc. (Transcend), світовий лідер серед виробників мультимедіа та накопичувачів, представляє оновлену модель автомобільного відеореєстратора DrivePro 110 з високочутливою ​​CMOS-матрицею STARVIS™, яка навіть при низькому рівні освітлення забезпечує високу якість зображення і дозволяє знімати чітке відео в форматі Full HD (1080P) з частотою 60 кадрів в секунду. Змонтована на лобовому склі автомобіля, камера DrivePro використовує об’єктив з кутом огляду 140°. У комплект постачання пристрою входить карта пам’яті Transcend microSD ємністю 32 ГБ та всі необхідні кріплення, які дозволять почати використовувати відеореєстратор, не купуючи додаткові аксесуари. Серед інших основних переваг цієї моделі необхідно відзначити наявність G-сенсора, літій-полімерного акумулятора високої ємності, а також зручної кнопки для збереження знімків.

Знімання при поганому освітленні

DrivePro 110 оснащений матрицею Sony STARVIS™, що дозволяє навіть при низькій освітленості отримувати зображення з високою роздільною здатністю і відмінною насиченою передачею кольору. Технологія розширення динамічного діапазону Wide Dynamic Range (WDR) допомагає збалансувати яскраві та темні зони зображення, забезпечуючи максимальну чіткість кожного кадру.

Плавні та деталізовані кадри

DrivePro 110 підтримує запис відео з роздільною здатністю Full HD (1080P) з частотою 60 кадрів в секунду. Такі параметри гарантують плавність зображення і дає можливість розібрати важливі деталі, такі як номерні знаки.

Інші важливі функції

Також DrivePro 110 має додаткові функції, які допомагають підвищити рівень безпеки водіння, наприклад, такі, як попередження про з’їзд з поточної смуги руху або небезпеки фронтального зіткнення, нагадування про необхідність включення фар, а також індикатор втоми водія. А в режимі паркування відеореєстратор буде доглядати за автомобілем навіть за відсутності водія.

blank

Ексклюзивна програма DrivePro Toolbox

Зручний у використанні додаток DrivePro Toolbox дає можливість упорядкувати та знаходити відеокліпи за ім’ям файлу, датою запису або групою. Також DrivePro Toolbox має функцію збереження знімка екрана, що дозволяє захоплювати один кадр, який допоможе користувачеві швидко відшукати необхідний фрагмент.

Гарантія

Автомобільні відеореєстратори DrivePro 110 поставляється з дворічної обмеженою гарантією Transcend.
Примітка: STARVIS™ є товарним знаком Sony Corporation

Залишити відповідь

Top