Ти тут
Головна > Новини > Дружні смарт-технології від Thomson.

Дружні смарт-технології від Thomson.

Телевізори Thomson серії UE64 мають 10-бітний екран із технологією HDR та роздільною здатністю Ultra HD 4K. Індекс продуктивності зображення досягає неймовірних 1200 PPI. Пристрій також пропонує глядачеві насолодитися найбільш інноваційною технологією Android TV 9.0 із Google Assistant. Ця лінійка представлена телевізорами з чотирьома варіантами розміру екрана: 43, 50, 55 та 65 дюймів.

Телевізори Thomson серії E56 поєднують тонкий сучасний дизайн та Android TV 8.0 для найкращої якості розваг. Вбудований Google Assistant дає змогу керувати системою легше та швидше. Лінійка представлена телевізорами з двома варіантами розміру екрана: 32 та 40 дюймів.

«Завдяки супердеталізованому зображенню та мультимедійним можливостям телевізорів Thomson ви з легкістю зануритеся в світ подорожей туристичними місцями та будете милуватися визначними пам’ятками, матимете змогу насолоджуватися видовищними шоу, гучними концертами або яскравими виставами, відвідувати цікаві лекції чи популярні тренінги, шалено вболівати за улюблену спортивну команду або навіть грати за неї у комп’ютерній грі. З телевізорами Thomson межа між віртуальністю та реальністю змиється назавжди», – відзначила Тетяна Яценко, директор із маркетингу компанії АСБІС-Україна.
«На наше глибоке переконання, продукція торгової марки Thomson має величезний потенціал продажів завдяки оптимальному поєднанню ціни та якості. Дуже важливо, що дивовижне відчуття візуального занурення та багатство розширеного функціоналу тепер зможе собі дозволити кожен охочий українець. Передові розробки та роками перевірена якість – безперечні переваги нашого нового та перспективного партнера», – прокоментував подію Віталій Мельниченко, генеральний директор компанії АСБІС-Україна.

Бренд розпочинає експансію на український ринок одразу з привабливої споживчої пропозиції. Наразі в партнерських роздрібних мережах Rozetka, «Фокстрот» та Comfy діють значні знижки на смарт-телевізори Thomson. Акція триватиме всього до 3 квітня включно.
Thomson – це смарт-телевізори з ліцензійним Android TV та Google-помічником, із зображенням високої якості та неперевершеним звуком Dolby Audio. Інформація про весь модельний ряд міститься на сайті https://www.mythomson.com/

Отримати додаткову консультацію стосовно моделей, що реалізуються компанією АСБІС-Україна, можна надіславши інформаційний запит на thomson@asbis.ua.

Залишити відповідь

Top