Ти тут
Головна > Новини > Творець легенд бренд T-FORCE першим представив оперативну пам’ять для комп’ютерних ігор T-FORCE DELTA TUF Gaming Alliance RGB DDR5

Творець легенд бренд T-FORCE першим представив оперативну пам’ять для комп’ютерних ігор T-FORCE DELTA TUF Gaming Alliance RGB DDR5

Під власним брендом T-FORCE компанія TEAMGROUP сьогодні представила новинку T-FORCE DELTA TUF Gaming Alliance RGB DDR5 Gaming Memory, створену спільно з компанією ASUS в рамках проєкту TUF Gaming Alliance. Це перша оперативна пам’ять DDR5 створена спільними зусиллями. Зразок вже надано TUF Gaming для проведення випробувань у комбінації з відповідною материнською платою на предмет сумісності та стабільності роботи. Дизайн пам’яті відрізняється витонченим поєднанням «військового» стилю та елементів комп’ютерних ігор. Крім того, вона володіє чудовими показниками, пов’язаними зі швидкістю роботи.

Технічна та естетична специфіка конфігурації T-FORCE DELTA TUF Gaming Alliance RGB DDR5 Gaming Memory включає підсвічування і мінімалістські контури, з додаванням елементів літака-невидимки «стелс» для посилення візуального ефекту. Від TUF Gaming Alliance було запропоновано включити в дизайн патерн військового камуфляжу, що, як передбачалося, повинно підкреслювати бойовий дух геймерів. Варто відзначити, що всі приголомшливі світлові ефекти RGB, закладені в T-FORCE DELTA TUF Gaming Alliance RGB DDR5 Gaming Memory, можуть працювати синхронно за допомогою програмного забезпечення ASUS Aura, надаючи геймерам великий простір для реалізації їх творчих ідей. Наразі на вибір геймерів є двоканальна пам’ять 2×16 GB з частотою 6000 MHz.

Спільними зусиллями T-FORCE і TUF Gaming Alliance розробили продукцію, включаючи твердотільні накопичувачі та оперативну пам’ять для комп’ютерних ігор, які незмінно користується популярністю у користувачів. Після представлення новинки – пам’яті DDR5, T-FORCE і TUF Gaming Alliance намір вийти на ринок з черговою новою розробкою – твердотілим накопичувачем T-FORCE CARDEA TUF Gaming Alliance Z440 PCIe4.0 M.2. Слідкуйте за нашими новинами!

Залишити відповідь

Top