Ти тут
Головна > Новини > 3M допомагає тримати гідне місце CompactFlash.

3M допомагає тримати гідне місце CompactFlash.

На конференцію Embedded Systems Conference 2010, що проходить на цьому тижні, виробники, як завжди, привезли свої нові продукти. Причому, разом з такими великими розробками, як платформи для вбудовуваних систем, створені фахівцями AMD, можна виявити і куди простіші, але вельми цікавіші новинки.

Прикладом такого продукту можна вважати кріплення 3M Retainer Clip, що надійно фіксує змінні карти пам’яті формату CompactFlash Type I (CF I) і Type II (CF II). Воно розроблене в компанії 3M, точніше кажучи, в її підрозділі 3M Electronic Solutions Division.

Застосування кріплення дозволяє запобігти порушенню контакту і відключенню карти, яке може спричинити помилки читання, втрату даних і збій в роботі системи. Таким чином, кріплення доповнює пасивний механізм фіксації карти. Особливо корисним буде застосування кріплення у вбудовуваних системах, що працюють в умовах постійної вібрації. За словами розробників, кріплення легко додається до існуючих систем, в яких використовуються роз’єми CF II виробництва 3M.

Фіксатор вже вирішила використовувати в своїх одноплатних комп’ютерах компанія WinSystems, що спеціалізується на виробництві вбудовуваних систем і супутньої продукції. Ці комп’ютери призначені для застосування в промисловій і медичній електроніці, військовому і аерокосмічному устаткуванні, системах зв’язку і розвідки.

Джерело: 3M

Залишити відповідь

Top