Ти тут
Головна > Новини > Нові накопичувачі SSD-Nova об’ємом 32- і 256-ГБ від Corsair.

Нові накопичувачі SSD-Nova об’ємом 32- і 256-ГБ від Corsair.

Компанія Corsair оголосила про випуск двох нових твердотільних накопичувачів (SSD) серії Nova. Лінійка, в яку входили 64-ГБ і 128-ГБ моделей, тепер розширена за допомогою 32-ГБ і 256-ГБ пристроїв.

32-ГБ накопичувачів Nova призначені для використання в якості завантажувальних дисків для систем початкового рівня. Крім того, вони відмінно підходять для високопродуктивних мультидискових RAID-конфігурацій. 256-ГБ Nova SSD незамінні в тих випадках, коли необхідні як висока продуктивність, так і велика місткість. В обох накопичувачах використовується популярний контролер Indilinx Barefoot.

Повідомляється, що 256-ГБ SSD-накопичувача Nova здатний підтримувати швидкість читання 250 МБ/С, а швидкість запису — до 195 МБ/С. Швидкості читання і запису 32-ГБ накопичувача складають, відповідно, до 195 і 75 МБ/С. Обидві моделі підтримують команду TRIM, яка використовується в операційній системі Microsoft Windows 7 для автоматичної оптимізації рівня продуктивності протягом всього терміну експлуатації накопичувача.

Всі пристрої надаються на умовах 2-річної обмеженої гарантії.

Джерело: Corsair

Залишити відповідь

Top