Ти тут
Головна > Новини > USB-накопичувачі APOGEE Neo Squeeze Plus, S101 і S102: симпатичні, але повільні

USB-накопичувачі APOGEE Neo Squeeze Plus, S101 і S102: симпатичні, але повільні

Асортимент компанії Walton Chaintech, що спеціалізується на випуску тих, що комплектують і аксесуарів для ПК, повнили USB-накопичувачі APOGEE Neo Squeeze Plus, APOGEE S101 і S102 (у такій же послідовності вони показані на знімках).

Загальними рисами всіх трьох накопичувачів є компактність і привабливий зовнішній вигляд. Моделі Neo Squeeze Plus і S101 важать по 20 г при розмірах 57,5 x 19 x 8,8 мм і 55,5 x 21,8 x 10,2 мм відповідно. Ще компактніша модель S102 важить 12 р. У конструкції двох перших накопичувачів застосована технологія поверхневого монтажу компонентів, а третій накопичувач виконаний за технологією Chip On Board (COB) System in Packaging (SIP). За словами виробника, застосування перерахованих технологій позитивно позначається на тривалість терміну служби і експлуатаційних якостях USB-накопичувачів (в першу чергу, йдеться про підвищену механічну міцність, водостійкість і пилонепроникність S102).

Місткість трьох моделей варіюється від 2 до 16 ГБ. На жаль, швидкістю накопичувачі похвастати не можуть — за даними офіційного прес-релізу, швидкість читання «перевищує 3 МБ/С», а швидкість запису «перевищує 2 МБ/С».

blank

Нові накопичувачі доступні в декількох варіантах колірного оформлення.

Джерело: Walton Chaintech

Залишити відповідь

Top