Ти тут
Головна > Новини > SanDisk представила твердотілі накопичувачі SSD G4 і SSD P4

SanDisk представила твердотілі накопичувачі SSD G4 і SSD P4

Асортимент твердотілих накопичувачів SanDisk поповнився серіям SSD G4 і SSD P4. Накопичувачі цих модельних рядів виконані на основі флеш-пам’яті типу MLC NAND, вироблюваної по 32-нанометровому технологічному процесу.

Відмінності між модельними рядами полягають в об’ємі пам’яті (для SanDisk SSD G4 – від 64 до 256 ГБ, для SanDisk SSD P4 – від 8 до 128 ГБ) і типу підключення : SanDisk SSD G4 призначені для встановлення в ноутбуки і тому підключаються за допомогою інтерфейсу SATA, тоді як SanDisk SSD P4 орієнтовані на тонкі нетбуки, смартбуки і планшети, через що роз’єми SATA в них замінені на менш габаритні mSATA і mSATA mini. З цієї ж причини SanDisk не регламентує типоразміри накопичувачів – компанія обіцяє надати їм такої форми, яка знадобиться для встановлення в готовий пристрій конкретного замовника.
Для підвищення швидкості роботи SanDisk застосувала в новинках свої фірмові технології. Так, завдяки файловій системі ExtremeFFS власної розробки, SanDisk SSD G4 демонструють високу швидкість читання (220 МБ/с) і запису (160 МБ/с). У свою чергу SanDisk SSD P4 використовують технологію незалежного кешування даних (nCache), що дозволяє підвищити продуктивність накопичувачів при читанні або запису з довільним доступом блоків розміром 4 КБ до 600 IOPS (операцій в секунду) порівняно з накопичувачами попереднього покоління.
Серійне виробництво нових накопичувачів стартує в третьому кварталі поточного року, вартість їх залежатиме від об’ємів постачань.

Джерело: SanDisk

Залишити відповідь

Top