Ти тут
Головна > Новини > Corsair збільшує обсяг захищеного USB-Накопичувача Flash Padlock 2 до 16 ГБ

Corsair збільшує обсяг захищеного USB-Накопичувача Flash Padlock 2 до 16 ГБ

«Друга версія» USB-Накопичувача з парольним доступом Corsair Flash Padlock дебютувала в лютому поточного року. Тоді лінійка Flash Padlock 2 була представлена всього одною моделлю обсягом 8 ГБ. Днями компанія Corsair оголосила про випуск нової моделі цієї серії. Її обсягом дорівнює 16 ГБ.

Для забезпечення надійного захисту Flash Padlock 2 використовує дві технології забезпечення безпеки даних. Перша заснована на використанні користувальницького PIN-Коду (персонального ідентифікаційного номера). Цей PIN-Код уводиться безпосередньо на пристрої Padlock за допомогою убудованої клавіатури й може нараховувати від чотирьох до десяти цифр. Друга технологія захисту заснована на використанні шифрування вмісту накопичувача по алгоритму AES з 256-розрядним ключем.

Оскільки PIN-Код для розблокування пристрою Padlock уводиться безпосередньо на самому накопичувачі, накопичувач повністю незалежний від платформи. Ця незалежність дозволяє одержувати доступ до захищених даних за допомогою будь-якого USB-Сумісного встаткування, включаючи комп’ютери з операційними системами Windows, Mac, Linux і навіть ігрові консолі.

Flash Padlock 2 ємністю 16 ГБ уже можна придбати в авторизованих дилерів Corsair.

Джерело: Corsair

Залишити відповідь

Top