Ти тут
Головна > Новини > SIIG пропонує концентратори із трьома й чотирма портами SuperSpeed USB

SIIG пропонує концентратори із трьома й чотирма портами SuperSpeed USB

Інтерфейс SuperSpeed USB (USB 3.0) уже почав з’являтися в конфігураціях нових ноутбуків, настільних комп’ютерів і системних плат. В існуючі комп’ютери порти нового покоління можна додати за допомогою карт розширення. Слід зазначити, що число портів USB 3.0 у системі звичайно дорівнює двом. Це цілком зрозуміло, оскільки основним засобом реалізації SuperSpeed USB є використання контролера NEC µPD720200, що має саме два порти. Іноді виробники йдуть на збільшення кількості портів USB 3.0 для диференціації продуктів по цінових категоріях. Зустрічаються й випадки, коли із цією же метою один із двох портів контролера, навпаки, не використовується.

Якщо користувачеві не вистачає портів USB 2.0, рішення давно відомо – варто використовувати концентратор USB. Компанія SIIG пропонує такий же спосіб у випадку USB 3.0. Два нових продукти, що поповнили каталог компанії, являють собою концентратори USB нового покоління. У першої моделі чотири порти USB 3.0, у другий – три, але крім них є ще чотири порти USB 2.0.

Концентратори обернено сумісні з устаткуванням, оснащеним портами USB 2.0 і USB 1.1. Причому можливо одночасне підключення пристроїв, що відповідають кожної із трьох версій специфікації. У концентраторах передбачений захист від перевантаження по струму. Виробник надає на пристрої п’ятирічну гарантію.

Ціна чотирьох портового концентратора (номер по каталозі JU-H40312-S1) дорівнює ціні моделі із сьома портами (JU-H70112-S1) і становить $60.

Джерело: SIIG

Залишити відповідь

Top