Ти тут
Головна > Новини > Нове маркування швидких карт SDXC і SDHC

Нове маркування швидких карт SDXC і SDHC

Організація The SD Association затвердила два нових символи, що вказують на високу продуктивність карт пам’яті й пристроїв SDXC і SDHC. Перший дозволяє ідентифікувати продукти, що підтримують швидкість шини до 104 МБ/с. Другий закріплений за картками й пристроями, що підходять для запису відео в реальному часі.

Перший значок – Ultra High Speed (UHS) – буде наноситися тільки на продукти, що відповідають специфікації SDXC і SDHC. Маркування UHS-I буде ознакою того, що продукт підтримує найвищу стандартизовану швидкість інтерфейсу – 104 МБ/с. Інтерфейси шини UHS назад сумісні, однак карти SDXC UHS-I і SDHC UHS-I будуть працювати на максимальній швидкості тільки разом із пристроями, що мають маркування UHS-I.

Символ UHS Speed Class буде наноситися тільки на продукти стандартів SDXC UHS-I і SDHC UHS-I. Маркування UHS Speed Class 1 відповідає продуктивності, достатньої для запису відео в реальному часі. Зокрема, її можна буде знайти на картах пам’яті SDXC UHS-I і SDHC UHS-I. Зараз на картах SD, SDHC і SDXC можна зустріти маркування Class 2, Class 4, Class 6 і Class 10, що відповідає мінімальної гарантованої швидкості запису.

Джерело: SD Association

Залишити відповідь

Top