Ти тут
Головна > Новини > Новинка Addonics перетворює інтерфейс eSATA в USB 3.0

Новинка Addonics перетворює інтерфейс eSATA в USB 3.0

В асортименті компанії Addonics Technologies, що якийсь час назад поповнився картами пам’яті, здатними розвивати швидкість читання до 100 МБ/з, з’явилася цікава новинка.
Новий пристрій являє собою адаптер, що дозволяє підключити накопичувач із інтерфейсом eSATA до порту USB 3.0 або USB 2.0.

За словами виробника, адаптер сумісний із зовнішніми жорсткими дисками, SSD, оптичними приводами й сховищами, у яких встановлений мультиплікатор портів SATA. Він стане у нагоді користувачам ноутбуків і настільних систем.

Підтримка мультиплікаторів портів означає, що адаптер можна використовувати для підключення RAID-Масивів накопичувачів з інтерфейсом eSATA.

Порт eSATA, що входить у конфігурацію адаптера, є гібридним портом eSATA USB Hybrid port (EUHP) – такі недавно стали з’являтися в ноутбуках. Він працює зі стандартними кабелями eSATA і зі спеціальним кабелем Addonics (Universal eSATAp). Кабель Universal eSATAp забезпечує живлення накопичувачам з невеликою споживаною потужністю, яким досить однієї напруги (5 В). Наприклад, це вінчестери типорозміру 2,5 дюйми й накопичувачі Addonics Ruby і Addonics Ruby.

Адаптер сумісний з ОС Windows Me, 2000, XP, 2000, 2003, Vista, 2007, Mac OS X і більш нової версії, Linux Kernel 2.6+, Solaris 10. Установка драйверів не потрібна. Ціна виробу приблизно дорівнює $34.

Джерело: Addonics Technologies

Залишити відповідь

Top