Ти тут
Головна > Новини > «Глибоководні» накопичувачі від LaCie

«Глибоководні» накопичувачі від LaCie

Нещодавно компанія LaCie анонсувала нову лінійку флешок XtremKey. Вже з самої назви можна зробити висновок, що пристрою нової серії розраховані на експлуатацію в складних погодних і температурних умовах.

Корпус зі сплаву zamac, що представляє сполучення алюмінію, магнію, цинку й міді, витримує «наїзди» десятитонних вантажівок, занурення у воду на глибину до ста метрів і забезпечує збереження електроніки при падіннях з п’яти-метрової висоти (незрівнянно кращий показник, ніж отриманий у практичних тестах телефоном iPhone 4. Назва сплаву zamac отримана абревіатурою від zinc, aluminum, magnesium і copper. USB-накопичувачі XtremKey зберігають працездатність при температурі в рамках від -50°С до +200°С. Залишається здогадуватися, наскільки стійким до негативних зовнішніх впливів повинен бути власник такий флешки 🙂

Ємність пристроїв серії XtremKey варіюється в діапазоні від 8 ГБ до 64 ГБ. Заявлена виробником швидкість читання даних досягає 40 МБ/с, запису, 30 МБ/с, інтерфейс USB – другої версії. Вартість захищених USB-накопичувачів стартує з оцінки $50, продажі починаються в серпні.

Джерело: LaCie

Залишити відповідь

Top