Ти тут
Головна > Новини > Асортимент Transcend поповнився картою пам’яті SDHC Class 10 обсягом 32 ГБ

Асортимент Transcend поповнився картою пам’яті SDHC Class 10 обсягом 32 ГБ

Компанія Transcend Information, що випустила ледве менш місяця тому карту пам’яті SDXC Class 10 обсягом 64 ГБ, представила ще одну модель, що відноситься до того ж швидкісному класу.

Картка SDHC Class 10 обсягом 32 ГБ увійшла в серію Ultimate. Вона орієнтована на користувачів професійних фотокамер і відеокамер, яким необхідна висока швидкість запису для серійної фотозйомки й зйомки відео високої чіткості. Обсягу 32 ГБ, по оцінці компанії, досить для зберігання 13 тисяч знімків з розподільною здатністю 5 Мп у форматі JPEG, більше 176 годин відео стандартної чіткості (MPEG-4, швидкість потоку 384 Кбит/с) або 16 годин відео високої чіткості (AVCHD, 9 Мбит/с). Відповідно до вимог стандарту, карти Class 10 повинні забезпечувати швидкість запису не менш 10 МБ/с. За словами представників компанії Transcend, нова карта обсягом 32 ГБ здатна передавати дані зі швидкістю до 20 МБ/с.

Одночасно побачили світ карти SDHC Class 4 обсягом до 32 ГБ, що належать до сегменту початкового рівня. За ціною вони більше доступні, ніж моделі Class 10, але в більшості випадків повністю задовольняють потреби користувачів, оскільки гарантована швидкість запису дорівнює 4 МБ/с. На практиці. за словами компанії, швидкість передачі даних досягає 13 МБ/с. На всі нові карти Transcend SDHC поширюється довічна гарантія.

Джерело: Transcend Information

Залишити відповідь

Top