Ти тут
Головна > Новини > USB-накопичувач Echo SE від Lexar Media збільшує об’єм до 128 ГБ

USB-накопичувач Echo SE від Lexar Media збільшує об’єм до 128 ГБ

На початку року дебютували USB-накопичувачі Lexar Media Echo SE і Echo ZE, що позиціюються як засоби резервного копіювання для мобільних комп’ютерів. На той момент максимальний обсяг Echo SE становив 64 ГБ.

Нещодавно  серія Echo SE поповнилася ще одною моделлю – цього разу, обсягом 128 ГБ. У своїх попередників USB-накопичувач успадкував орієнтацію на рішення завдань резервного копіювання. З урахуванням того, що Echo SE передбачається використовувати разом з ноутбуками й нетбуками, важливою характеристикою пристрою є його компактність. Щодо цього Echo SE здатний задовольнити вимогам самих вибагливих користувачів – за даними виробника, новинка більш ніж на 15% коротше інших USB-накопичувачів обсягом 128 ГБ.

Щоб виконати операцію резервного копіювання, досить підключити Echo SE до порту USB. Заявлені швидкості читання й запису становлять 28 і 10 МБ/с. Користувач може вибрати шифрування даних по алгоритму AES з 128-розрядним ключем. Накопичувачі сумісні з ОС Windows XP, Windows Vista, Windows 7 і Mac OS X.

Продаж Echo SE обсягом 128 ГБ уже почалися по онлайновим каналах. Ціна новинки, зазначена на сайті Amazon, дорівнює $350.

Джерело: Lexar Media

Залишити відповідь

Top