Ти тут
Головна > Новини > Мініатюрний зовнішній вінчестер Apacer AC203 обладнаний кнопкою резервного копіювання

Мініатюрний зовнішній вінчестер Apacer AC203 обладнаний кнопкою резервного копіювання

Мініатюрний зовнішній жорсткий диск AC203 поповнив асортименти компанії Apacer. Виробник позиціонує новинку, як зручний засіб резервного копіювання. Пристрій обсягом до 640 ГБ оснащено відповідною функцією й дозволяє автоматизувати створення резервних копій інформації.

Активується функція резервного копіювання за допомогою спеціальної кнопки на корпусі накопичувача, після натискання на яку дані з комп’ютера копіюються в заздалегідь зазначену теку. У комплекті з накопичувачем поставляється програмне забезпечення PCClone EX, призначене для роботи з резервними копіями.

Зовнішній жорсткий диск Apacer AC203 має вагу усього 143 грами, а його габарити 124 х 80 х 14 мм. Усередині компактного корпуса перебуває HDD типорозміру 2,5 дюйми, шпиндель якого обертається зі швидкістю 5400 про/хв. Вінчестер оснащений кеш-пам’яттю обсягом 8 МБ. Для підключення до ПК служить інтерфейс USB 2.0. По оцінці Apacer швидкість запису досягає 28 МБ/з, читання – 35 МБ/с. Пристрій доступний в трьох кольорах – рубіновою червоною, графітовою чорною й білосніжному; ємністю 320 ГБ, 500 ГБ і 640 ГБ. У комплект поставки входить кабель і чохол.

Джерело: Apacer

Залишити відповідь

Top