Ти тут
Головна > Новини > Флешка microSDHC, від Team об’ємом 32ГБ

Флешка microSDHC, від Team об’ємом 32ГБ

Обсяг карток пам’яті збільшується швидкими темпами. Цьому сприяє вдосконалення технології виробництва чипів флеш-пам’яті, що дозволило підвищити щільність зберігання, і зниження цін на цю продукцію – усього лише кілька років назад карти пам’яті обсягом більше 2 ГБ були відсутні, як клас, а на цьому тижні компанія Team оголосила про випуск картки формату microSDHC обсягом 32 ГБ.

Новинка не може похвалитися високою швидкістю роботи – вона відноситься до швидкісного класу Class 2, тобто гарантована швидкість запису становить не менш 2 МБ/с. У той же час, у багатьох додатках порівняно невисока швидкість може й не бути помітна, а от значний обсяг – однозначна перевага, що дозволяє довго не замислюватися над заміною картки, установленої в мобільний пристрій. Картки формату microSDHC широко використовуються в смартфонах, де новий носій з успіхом можна застосовувати для зберігання фотознімків, звукозаписів і інших нацистських матеріалів.

У картці реалізований механізм виявлення й корекції помилок, є механічний ключ захисту від запису. У комплект поставки входить адаптер, що забезпечує можливість установки картки в слот SD.

Джерело: Tean Group

Залишити відповідь

Top