Компанія Silicon Power анонсувала карту пам’яті microSDHC об’ємом 32 ГБ. Новинка відповідає вимогам специфікації Class 4 – забезпечується швидкість запису не менше 4 МБ / с.
На думку виробника, 32 ГБ пам’яті достатньо для зберігання 9 000 фотографій, 500 хвилин відео високої чіткості в дозволі 1920 х 1080 пікселів або близько 6 000 пісень. Крім того, на думку творців, носій витримує як мінімум 10 000 циклів установки в слот картовода та витяги з нього. У комплект поставки новинки входить адаптери, що забезпечує сумісність карти із слотами для носіїв форматів SD і miniSD.
Габарити новинки – 15 x 11 x 1 мм, маса – 0,6 грама. Карта забезпечується довічною гарантією, а от ціна її поки не повідомляється.
Джерело: Silicon Power



